“Zhubla jsem již 12 kg a to jen díky stravě a lehkému pohybu.”

Začínala jsem na 90kg , nyní mám 77-78kg. Zvykla jsem si na zdravá jídla. Samozřejmě hřeším, ale váha jde i s těmito prohřešky a s nízkým pohybem pěkně dolů.

Dáša, moje klientka, zhubla 12 kg a to i přes její omezení v jídle a pouze s lehkým pohybem. Dnes se cítí lépe, zdravěji a je motivovaná s hubnutím pokračovat dále, jak sama přiznala.

Přečtěte si celý příběh mojí klientky Dáši 🙂

„Jídelníčky od Zdravě štíhlá mohu jen doporučit. Má cesta začala v létě, kdy jsem nad sebou po rozchodu zlomila hůl. Hlavním cílem bylo ulehčit zdraví, protože mám dlouhý seznam nemocí. Zhubla jsem již 12 kilogramů a to jen díky stravě a lehkému pohybu. Začala jsem tedy jíst dle Zdravě štíhlá. Vzhledem k mým stravovacím omezením se mi líbilo, že nemusím tolik zaměňovat suroviny. Jídla jsou lehce stravitelná, chutná a zábavná. Po týdnu jsem cítila více energie a také lepší zažívání. Zažívání je pro mne důležité, protože věřím, že většina zdravotních problémů začíná ve střevě. To se mi také potvrdilo. Výsledky endokrinologie v normě a na gastroenterologii dokonce vysazeny léky. Začínala jsem na 90kg , nyní mám 77-78kg. Zvykla jsem si na zdravá jídla. Samozřejmě hřeším, ale váha jde i s těmito prohřešky a s nízkým pohybem pěkně dolů. To je známka zdravého metabolismu. Počítání kalorií není potřeba a na jídlo se těším. Tímto způsobem se z nucené diety stala radost. Recepty vás mile překvapí. Pokud váháte, vřele doporučuji!“

Jak je vidět, Dáša to zvládla, dalo by se říct levou zadní. Ale je jasné, že i ona musela projít těžkým začátkem. Naučit se na zdravé pokrmy. Zvyknout si na zdravou stravu, jak sama píše.

Už po týdnu však pociťovala na svém těle změny – více energie a lepší zažívání. A po čase se jí dokonce zlepšilo zdraví.

Diety a hladovění nám ubírají energii a chuť se sebou něco dělat. Opravdu efektivní způsob, jak zhubnout, je redukovat hmotnost díky zdravé stravě. A i hubnutí se může stát radostí.

Chtěli byste i Vy zhubnout a dokázat si sami sobě, že to zvládnete?

Podívejte se na první video >>jaké jsou největší chyby při hubnutí.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.