Listopadové novinky!

Ahoj všem,

Čas hrozně letí. Tak trochu jsem se zděsila, když jsem zjistila, že svůj poslední příspěvek na blog jsem dávala koncem léta. :-D. Je to tak, z léta je najednou podzim, z mé staré práce bude nová, stejně tak jako chystám opět nové a už finální webovky (slibuji). Co na to říct? Další webovky? Je to tak! Nápady přicházejí a já chci, abyste vy, moji potencionální budoucí klienti byli opravdu spokojení. A tak stále vymýšlím nové a nové způsoby, jak dostát Vaším požadavkům. V každé volné chvilce stále přemýšlím a vytvářím koncept nových webovek, a také nelením a píšu další eBook. A na blogování toho času zkrátka moc nezbylo.

Ale víc už neprozradím. 🙂

Těším se z podzimu, příroda změnila svoji tvář, ochladilo se, a tak se skvěle najde čas na tvoření. A to mě baví. Je sobota ráno, 4. Listopadu, venku je zamlženo, nejspíš pěkná zima, a tak je ideální čas napsat nějaký pěkný článek. Ráno mě to stejně baví nejvíce.

Celý týden jsem jezdila do Prahy na školení-kvůli nové práci. Dost jsem se toho naučila a jsem ráda, že jsem si rozšířila obzory, uvědomila jsem si totiž spoustu věcí, které posunuli zas o kousek dál. Každá zkušenost je zkrátka dobrá. Jako např. minulý týden jsem byla na pohovoru, a ten pohovor byl opravdu zvláštní, nepřijali mě, ale i přesto jsem opravdu ráda, že jsem na něm byla. Proč? Poslechněte si sami: Nabídka na pracovní pozici byla opravdu zajímavá, a to nejen finančně, ale i pracovní naplní a pracovní dobou. Nebylo nad čím váhat, a tak jsem na tuto skvělou nabídku odepsala. Asi za týden jsem měla pracovní schůzku. Dostavila jsem se do kanceláře a čekala jsem na příchod personalisty. První dojem z prostředí společnosti byl tak trochu smíšený. Klasické kanceláře s klasickými pracovníky za počítačem. Pozdravila jsem je, ale bez reakce. Že by neslyšeli?

Na pohovor se dostavila paní a pán. Usadili mě za stůl. A pohovor začal. A já jsem s údivem poslouchala. Jakžtakž představili svoji firmu, myslím, že zmínili jen název společnosti, a přešlo se na pozici, kterou bych měla vykonávat. Moment, jaká to vlastně byla pozice? Aha, už vím, konkrétně žádná, měla jsem si projít všemi odděleními, a až po té by se rozhodlo, kam mě zařadí. No dobře, celkem běžný způsob. Krátké představení jsme měli za sebou, a teď představení mě. Počkat, myslela jsem, že mám mluvit já! Paní personalistka mě představila sama. Můj životopis a mé pracovní zkušenosti vychválila do nebe! Slova se ujal pán, a začal s tím, jak si mě vygooglil a zjistil, že mám své webovky! To, co se dělo dál, jsem fakt nečekala. Zasypali mě pochvalami a údivem, co jsem všechno dokázala, jak jsem šikovná, jak jsem aktivní apod.

A V TU CHVÍLI, se dostavil pocit blaha, a uvědomění, že ANO, něco jsem dokázala a sama zapomínám na to, kolik práce, kolik vytrvalosti a vlastního sebevzdělávání mě to stálo. Několik let získávání potřebných informací, spousta přečtených článků o zdravé výživě, shlédnutých pořadů, filmů a seriálů, vlastního odhodlání, sebekontroly, třeba jen se naučit snídat. Zkrátka několik let tvrdé práce. A teď? Skoro jsem na to všechno zapomněla a beru to jako samozřejmost.

Až když mi někdo připomněl, že to samozřejmost není, tak se mi dostalo toho krásného pocitu, Ano, jsem fakt dobrá. Někdo cizí mě ocenil, a to mě moc těší :-).

A tak díky. Díky Vám všem, kteří stojíte při mě, a připomínáte mi, proč jsem s tím začala. A taky díky Vám všem mým budoucím klientům! Budu se na vás moc těšit a slibuji Vám, že se u mě budete mít jako v luxusním wellness :-).

P.S. Zkuste si tipnout, jak pohovor skončil…když se dostalo na finanční nabídku, zjistila jsem, že nabídka v inzerátu byla jakási smyšlená částka, kterou získáte možná až tak po 10 letech a po 2 miliardách, které společnosti vyděláte. Začíná se o 10 tis. Míň. A tak najednou z mých vychválených zkušeností se stali standardní zkušenosti, které má každý kandidát. A já jsem odcházela se slibem, že se zcela jistě ozvou. HAHAHA. A neozvali! A hledají dál.

Mějte krásný podzim!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.