Last minute plán pro tělo do plavek

Jsem žena. Jsem krásná. Mám krásné tělo. Užívám si každý okamžik v mém životě.

Opakujte si tohle každý den a stane se to skutečností. Nevěříte?

Zkuste to :-).

Dnes bych Vám chtěla dát věcné rady, které Vám mohou pomoct ke krásnějšímu tělu.

Žádné obecné informace, ale rady, které můžete začít aplikovat hned.

Jdete do toho?

Připravila jsem pro Vás akční plán tělo do plavek a nyní ho s Vámi chci sdílet.

Začněte hned (bez výmluv).

  1. Každý pohyb navíc se počítá

Ať už máte sedavé zaměstnání nebo minimum pohybu během dne. Navyšte ho. Přirozeně. Co nejvíc choďte pěšky. Pohybujte se doma. Nedovolte se být líní. I když se Vám nebude chtít, zkuste se přemoct. Nazujte si tenisky a jděte se projít. Občas si jen tak poskakujte, občas se proběhněte. Nemusíte hned běhat půl hodiny v kuse. Stačí zlehka, zvolna. Dostat do sebe energii. Přerazit tu lenost. Jakmile to uděláte, budete mít tendenci se snažit víc. A o to jde. Tak co, zkusíte to?

  1. Začíná a končí to jídlem

Ať už budete sportovat nebo ne. To nejdůležitější na hubnutí je strava. (To ale neznamená, abyste se na pohyb vykašlala). Začněte každý den snídaní. Máte rádi spíše slanou snídani? Perfektní jsou míchaná vejce se zeleninou a celozrnným chlebíkem. Radši si dáte něco sladkého? Vsaďte na misku čerstvého ovoce s ovesnými vločkami a mlékem. Ke svačince si kupte datlovou tyčinku, která bude obsahovat jen datle, oříšky a kakao. Žádný cukr. K obědu volte kuřecí steak s bulgurovým salátkem. Že bulgur neznáte? Možná je na čase zkusit něco nového. Nezapomeňte na druhou svačinku. Polévku minestrone s knäckebrotem. A jako večeři volte zeleninové curry s jasmínovou rýží. Rozložená strava během dne zajistí, že nebudete mít hlad a přesto zhubnete. Během dne pijte jen vodu. Ochutit ji můžete citronem, okurkou nebo čerstvou mátou. 

  1. Podpořte hubnutí malými pomocníky

Znáte křemelinu? Křemelina je skvělý pomocník na pročištění střev, podporu imunity a při hubnutí. Křemelina je hornina. Je to přírodní pomocník. 

Jablečný ocet užívaný každý den dělá divy. Však modelky ví moc dobře, jaký skvělý účinek má. Každý den po probuzení vypijte sklenici vody s lžící jablečného octu. Jablečný ocet mimo jiné podporuje spalování.

Detoxikační čaje z bylin jako je kopřiva, pampeliška, máta nebo skořice pomáhají vyloučit z těla škodlivé látky.

  1. Podpořte psychiku

Cvičení, které jsem psala na začátku je pomůckou, která může mít skvělé účinky. Pokud totiž své myšlenky změníte, z negativních na pozitivní, začnete se automaticky soustředit na Váš nový cíl. Na krásné tělo, po kterém toužíte. Vykašlete se na negativní myšlenky typu: jsem ošklivá, moje nohy jsou tlusté, zadek, břicho. Nemám se ráda. Zkuste to takto: Jsem krásná. Mám krásné tělo, po kterém jsem vždy toužila. Nebo: Cítím, jak jsou moje nohy každý den hubenější. Cítím, jak se mi každý den zpevňuje břicho. Myslete na to, co chcete zhubnout. Opakujte si tyto věty každý den. Z negativních myšlenek se snažte vyrobit ty pozitivní

Pokud se zaměříte na tohle všechno (ne jen na jeden bod), můžete nastartovat své hubnutí a krásné tělo získat. Začněte maličkostmi. A na každou maličkost nabalte další a další. 

Držím Vám palce,

Jana

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.