Objednávka programu na 8 týdnů

 

ŠTÍHLÁ BEZ DIET ™

 • Objednávám si program na hubnutí
  Ano, chci vstoupit do online programu hubnutí pro ženy. Vím, že mi program může pomoct ke štíhlejšímu tělu a spokojenějšímu já.
 • Ano, beru na vědomí, že
  program je v délce 8 týdnů a nabízí hodnotné know-how, které mohu využívat i po skončení programu.
 • Ano, vím, že
  pokud využiju program naplno, mohu zhubnout a cítit se lépe.

Tento program není pro Vás, kteří:

 • očekáváte hubnutí přes noc
 • očekáváte hubnutí díky doplňkům stravy
 • máte představu o hubnutí hladověním
 • pracujete ve tří směnném režimu (nechci nikoho diskriminovat, ale pravidelný režim je klíčový u hubnutí. Při nepravidelném režimu tělo funguje jinak, je často pod stresem a výsledky se nedostaví takové, jako v jednosměnném případně dvousměnném pracovním režimu)
 • nejste na tom zdravotně dobře (svůj zdravotní stav konzultujte prosím s lékařem, nezodpovídám za případné komplikace, v tom smyslu, že se budete držet daným jídelníčkem, i přesto, že některé potraviny mohou být nevhodné při Vašem onemocnění)

Pokud program nebude pro Vás, vrátím Vám peníze

Abych dosáhla maximální spokojenosti, nabízím Vám garanci vrácení peněz. Pokud se Vám uvnitř programu nebude líbit, vrátím Vám celou investici do programu.

Jídelníčky od Zdravě štíhlá mohu jen doporučit. Má cesta začala v létě, kdy jsem nad sebou po rozchodu zlomila hůl. Hlavním cílem bylo ulehčit zdraví, protože mám dlouhý seznam nemocí. Zhubla jsem již 12 kilogramů a to jen díky stravě a lehkému pohybu. Začala jsem tedy jíst dle Zdravě štíhlá. Vzhledem k mým stravovacím omezením se mi líbilo, že nemusím tolik zaměňovat suroviny. Jídla jsou lehce stravitelná, chutná a zábavná. Po týdnu jsem cítila více energie a také lepší zažívání. Zažívání je pro mne důležité, protože věřím, že většina zdravotních problémů začíná ve střevě. To se mi také potvrdilo. Výsledky endokrinologie v normě a na gastroenterologii dokonce vysazeny léky. Začínala jsem na 90kg , nyní mám 77-78kg. Zvykla jsem si na zdravá jídla. Samozřejmě hřeším, ale váha jde i s těmito prohřešky a s nízkým pohybem pěkně dolů. To je známka zdravého metabolismu. Počítání kalorií není potřeba a na jídlo se těším. Tímto způsobem se z nucené diety stala radost. Recepty vás mile překvapí. Pokud váháte, vřele doporučuji!
DášaKlientka

 

Těším se na Vás uvnitř

Jana

autorka programu

Potřebujete pomoc?

Napište mi na jana@zdravestihla.cz

Jsem tu pro Vás.