Chtěli byste se naučit konkrétní postupy, jak efektivně a dlouhodobě zhubnout?

Toužíte zhubnout již nějakou dobu, ale stále se Vám to nedaří? Nedokážete překonat své pomyslné bariéry a udělat první krok ke změně? Nemáte dostatek jistoty, že se hubnutí podaří a máte pocit, že se nedokážete vzdát svého dosavadního stylu?

Pak jste tu správně a rozhodně byste si měli toto přečíst.

V hubnutí je klíčové jít krůček po krůčku, držet se dobře sestaveného plánu, který Vás dovede k novému, krásnějšímu tělu a hlavně ke spokojenějšímu JÁ.

Věřte, že zhubnout dokážete, protože pokud něco opravdu chcete, půjde to. Já jsem toho důkazem.

 

Jak jsem začínala já?

Moje váha nebyla nikdy ideální, měla jsem vždy pár kilo navíc. Zlom však nastal na Vysoké škole, za jeden studijní rok jsem nabrala až 10 kg navíc! Můj režim byl hrozný, v té době jsem jedla v podstatě jen 2x denně, někdy i 3x denně a energii jsem doplňovala kávami a sladkými džusy. Polední jídlo jsem vynechávala a doháněla jsem to velkou večeří. Chtěla jsem opravdu hodně zhubnout, dokonce jsem věděla i to jak mám jíst, protože jsem se o  výživu už zajímala, ale bohužel jsem nedokázala udělat ten první krok, a začít zkrátka hubnout. Až jednou jsem dostala příležitost a tenkrát jsem věděla, že ji musím využít, že jiná už třeba nepřijde. Dostala jsem od známých nabídku jít s nimi do Fitness. Sama bych tam totiž nejspíš nikdy nešla. A tak se odstartovalo moje úspěšné hubnutí. Podařilo se, chytlo mě to za srdce a dnes žiji životní styl, který mě baví a vyhovuje mi. Našla jsem rovnováhu ve stravě, již nemám nutkání večerního pojídaní, rovnováhu v psychice, cítím se prostě skvěle a hlavně jsem zdravá. 

A dnes jsem tu pro Vás, chci Vám předat všechny moje zkušenosti a pomoci Vám v nádherné proměně v krásnější a spokojenější ženu.

Pokud se Vám tento příběh líbil a našli jste se v něm, neváhejte a pojďte do toho se mnou.

Nabízím Vám 2 programy. První program je plán na 1 měsíc s přesně daným jídelníčkem a doporučeným pohybem. Druhý program doporučuji dodržovat prvních 5 týdnů a co je zajímavé je, že je flexibilní. Naučím Vás, jak se stravovat, budete mít stanovené vhodné pokrmy, ale konečný jídelníček si vyberete sami. Nemusíte se zkrátka řídit přesným jídelníčkem.

Nyní si vyberte, co Vám vyhovuje.

Potřebujete přesný plán, který Vás krok po kroku povede ke štíhlosti?

Máte raději přesně stanovený jídelníček a tím pádem větší jistotu, že děláte vše správně?

Tento plán je vytvořený pro ženy, které chtějí zhubnout, ale stále se jim to nedaří, anebo zhubli trochu a poté se dostavil jo-jo efekt. Je vytvořen pro začátečnice, až mírně pokročilé. Plán je sestaven na 4 týdny s přesným jídelníčkem na každý den. Součástí plánu je seznámení se správnou stravou, s tím jak zařadit pohyb do života a další užitečné tipy. Dále tréninkový plán po celé 4 týdny.

Máte raději volnost a chcete si sama určovat, co budete jíst? Nerada se držíte daného jídelníčku? 

Pak je tento plán přímo pro Vás!

Flexibilní jídelníček, který si sestavíte podle toho, na co máte chuť, a přitom dodržíte základní zásady, proto, aby byl úspěšný.

Naučím Vás, jak se stravovat tak, abyste konečně začala hubnout! 

Je vhodný pro všechny, kteří s hubnutím začínají a přecházejí ze své běžné stravy.

Součástí plánu je také trénink.

Plán doporučuji na 5 týdnů.

Máte dotaz? Neváhejte mě kontaktovat:

jana@zdravestihla.cz