Online hubnutí pro ženy

Staň se spokojenou ženou ve svém těle

Moc mě těší, že Tě tady můžu přivítat.

Právě startujeme nové kolo a já Tě zvu do PROGRAMU ONLINE HUBNUTÍ.

Vytvoříš si nový životní styl, díky kterému zhubneš a budeš se cítit báječně, s více energií, lepší nálady a hlavně sebevědoměji. Posuň se vpřed k novému, krásnějšímu tělu, po kterém jsi vždy toužila.

IMG_7224 (1)

Jaké jsou klíčové kroky, proto aby jsi začala konečně hubnout?

Kdysi jsem nebyla spokojená ve svém těle. Přibrala jsem 10 kg za půl roku. A to mě trápilo, doslova užíralo. A dost to ovlivňovalo můj život. Moje sebevědomí se dostalo někam k bodu nula, styděla jsem se za své tělo, sama za sebe. Toužila jsem po krásném těle, chtěla jsem se cítit konečně spokojeně, ale bylo pro mě těžké vůbec začít, udělat ten první krok.

Dnes mohu říct, že jsem to dokázala. Zhubla jsem více než 18 kg a dosáhla postavy, za kterou se už nemusím stydět.

Setkávám se často s ženami, které touží po krásném těle, ale jejich problémem často bývá, že neví, jak mají začít. Neví, jak mají překonat to nejtěžší a udělat vůbec první krok. Co kdybych Vám nyní předala své nejlepší zkušenosti, jak začít konečně zhubnout? Pomohlo by Vám to, abyste se cítili konečně spokojeně?

Věřím, že rozhodně ANO.

 

3 klíčové kroky, jak začít hubnout 

Moc dobře si pamatuji období, kdy jsem se cítila jako balón ve svém těle. Chtěla jsem moc zhubnout, ale stále to „nešlo“. Až jednou jsem dostala PŘÍLEŽITOST, jak začít a změnit konečně svoji postavu. A tenkrát jsem věděla, že když ji nevyužiji, tak další možná už nepřijde.

Klíčový krok č.1 # Pokud přijde příležitost, využijte ji

Nečekejte na ideální den, prostě začněte. Jděte příležitostem naproti a sami aktivně hledejte způsoby.

Spousta lidí, ale může namítat, že to není jen tak, že zhubnout není jednoduché. 

Pravdou je, že složité si to vytváříme jen my sami, ve své hlavě.

Je třeba věřit, že pokud budeme opravdu chtít a budeme proto dělat všechno, tak teprve pak dosáhneme výsledku.

V jakém těle byste chtěli žít Vy? Jak se chcete cítit při pohledu do zrcadla? Kým chcete být?

V roce 2012 jsem udělala změnu, 1. krok a rozhodla jsem se, že se už nechci trápit, ale chci být opravdu šťastná.

Začala jsem pravidelně cvičit, změnila jsem jídelníček a začaly se dít změny!  Dokázala jsem to! Poznala jsem sama na sobě, co funguje a co ne. Začínala jsem téměř se 70 kg, a nyní mám 48,5 kg!

Ten úspěch však nepřišel za týden, ani za měsíc. Prvních 8 kg jsem zhubla za půl roku, následně další 4 kg za dalších pár měsíců. Stvořila jsem si svůj nový svět a ono to fungovalo!

Klíčový krok č. 2# Vytvořte si nový životní styl

Životní styl, který má smysl. Přizpůsobte tomu svůj režim. Klíčové totiž je mít PRAVIDELNÝ REŽIM a toho se držet a nepolevit! 

Přeměňte si svůj režim v hezké, příjemné chvíle, kdy budete myslet jen na sebe. Vytvořte si své DENNÍ RITUÁLY, které Vás budou bavit. 

Nebojte se změň. Proměňte své tělo a buďte konečně spokojení. A to vše bez nesmyslných diet a hladovek. 

 

Je úžasné žít život, který jste si vysnili.

Mít krásné tělo je jedna věc, avšak opravdu důležité je vlastní pocit ze sebe, spokojenost a zdravé sebevědomí. A pokud to vše máte, pak teprve žijete opravdu šťastný život. 

Zeptejte se sami sebe: Jaké kroky mohu udělat, abych toho dosáhla?

Opravdu důležité jsou začátky. Jít do toho po hlavě, mít fungující systém a jít krůček po krůčku, každý den blíž k vysněnému tělu. A již během přeměny si úžívat okamžiky změny, splněných i malých cílů, kterých dosáhnete.

Krok č. 3# Jedině dobře sestavený plán Vás dovede spolehlivě k cíly

Možná to zní jako klišé, ale věřte, že kdybych tenkrát neměla dostatek informací, o tom, jak si sestavit svůj jídelníček a jakým způsobem poskládat správně svůj režim, těžko bych tak úspěšně a s lehkostí začala hubnout. Ano, během hubnutí jsem narazila na bod, kdy se mé hubnutí zastavilo, po tom, co jsem zhubla  oněch 8 kg, a tenkrát jsem netušila, co se děje. Ale nebylo to vinou špatně sestaveného jídelníčku. Moje tělo jen chtělo změnu, nové popostrčení, a hubnout jsem začala znovu.

Klíčové tedy je správné jídlo zakomponovat do našeho režimu, držet se určitých pravidel, být na sebe v určitých bodech přísní a jít si za tím. A ono to půjde!

Většina žen, které se snaží zhubnout většinou nemají tušení, jak si správně sestavit jídelníček a přizpůsobit ho svému režimu. A z vlastní zkušenosti mohu říct, že pouze kompletní změna životního stylu vede k úspěšnému hubnutí.

Nechat se vést dobře sestaveným plánem, mít přesně naplánované kroky a ty den po dni plnit. Mít jídelníček, který Vás bude bavit a nebude sestavený jak pro králíky. 🙂 To je klíčem k úspěchu! To je ten směr, kterým jděte!

3 nejčastější chyby, kterých se dopouštíte pokusech zhubnout

První chybou je, že ženy často drží drastické diety či přímo hladovky ve snaze zhubnout. Tento přístup k hubnutí však dlouhodobě nemůže nikdy fungovat. Drastickou dietou možná zhubnete nějaké to kilo, ale zhubnete hlavně vodu, ne tuky. A k čemu je Vám fakt, že se takto budete cítit naprosto vyčerpaní? Ne, Vy potřebujete být silní, mít energii do života a ne fungovat jako chodící mrtvola.

Druhá chyba tkví ve špatně sestaveném jídelníčku jako takovém. Viděla jsem několik žen, které se snažily zhubnout. první část dne doslova hladověly. Nesnídaly, den začínaly kávou, nesvačily, k obědu měly jen lehký zeleninový salát a k odpolední svačině opět kávu. No a když přišly domů, snědly vše, co doma našly. Proč? Protože měly přímo vlčí hlad!

Třetí nejčastější chyba je ta, že se trochu snažíte, občas si jdete začvičit, někdy si dáte i pěkně do těla. No ale strava? Připadá Vám, že jíte málo. K obědu sníte jen jeden knedlík místo pěti, půlku masa a trochu omáčky, s pocitem, že moc nejíte. Tak takto to také nefunguje. Špatně složená strava, z nevhodných potravin a celkem malé množství. To je třetí nejčastější důvod, proč nezhubnete.

Existuje spolehlivé hubnutí, díky kterému můžete zhubnout 10 kg i více

Nejspíš si říkáte, jaká je tedy ta správná cesta, díky které zhubnu? A možná Vás také napadne: „Nechci jíst jen zeleninu a nechci si odepřít sladké.“

Něco Vám teď řeknu. Jen o zeleninových salátech a bez jakého koliv sladkého to není. Ano, jde o to změnit jídelníček, ale hlad rozhodně mít nebudete. Představte si, že si budete moct dávat dezerty, zdravé a přesto chutné. Představte si, že budete mít více energie, nebudete se muset bát najíst a jídlo Vás bude příjemně naplňovat.

Jaká je ta správná cesta, jak zhubnout?

Ano, jde to! Stačí dodržovat těchto pár pravidel a zvládnete to i VY

 • jíst správné jídlo v pravidelných intervalech
 • přidat pohyb - ze začátku alespoň 1-2x týdne
 • dodržovat každodenní režim
 • zaměřit se na sebe, držet se zásad
 • nepolevit, být vytrvalí

A přesně díky tomuto systému jsem dokázala zhubnout více než 18 kg

Mám již sedm let zkušeností. Začínala jsem s nulovou fyzičkou a přecházela jsem z obyčejné stravy typu „jím všechno“. Byla jsem na tom stejně jako jste možná teď VY.

Tyto několikaleté zkušenosti jsem dala do programu, který Vám mohu jednoduše předat.

Svoje hubnutí jsem nastartovala v roce 2012, za půl roku jsem měla 8 kg dole a za dalších čtvrt roku další 4 kg. Na svou nejnižší váhu (48,5 kg) jsem se dostala posléze. Jako absolutní začátečník jsem se dala do běhání a to mi otevřelo zase další obzory.

A to je důvod proč vznikl program online hubnutí. Každý, kdo doopravdy chce zhubnout, může a dokáže to. Předám Vám svůj osobní návod, jak zhubnout. Program hubnutí je praktický návod krok po kroku – pro každého, nezáleží na věku nebo na váze.

Vyhraďte si každý den pro sebe hodinku čas, abyste se každým dnem krok po kroku přibližovali vysněnému tělu. 

Ale pozor! Nejedná se o hubnutí přes noc, nebo radikální dietu, která slibuje výsledky ihned! Jedná se o nejpřirozenější hubnutí, při kterém nebudete trpět hlady, ani jíst „prášková“ jídla. Díky správnému jídlu a díky pohybové aktivitě hubnutí půjde tou správnou cestou.

Představuji Vám 4 týdenní program ONLINE HUBNUTÍ

Program je praktickým návodem, podle kterého zhubnete i Vy, kterým se to dlouhodobě nedaří. Program je sestaven na 4 týdny, nejdůležitější začátky hubnutí.

Řídím se osobními zkušenostmi.

Nebojte se, že byste program nezvládly, jídelníček je sestaven na každý den. Půjdete den po dni, krok za krokem k novému tělu. 

Program hubnutí obsahuje:

 • jídelníček na každý den
 • seznam vhodných a nevhodných potravin
 • praktické rady do začátku
 • tréninkový plán
 • motivaci

Ale hlavně díky programu ONLINE HUBNUTÍ získáte:

 • nastartujete hubnutí
 • získáte návyky zdravého stravování
 • více energie a dobré nálady
 • zlepší se Váš zdravotní stav
 • zvýšíte si sebevědomí
 • naučíte se, jak si udržet váhu i po absolvování programu

Příštích 30 dnů se naučíte, jak správně zhubnout a osvojíte si návyky zdravé stravy, která Vám zajistí nejen dlouhodobě krásnou postavu, ale i lepší zdraví. Nečekejte nudný měsíc, protože to bude vážně jízda! Ve Facebookové skupině budeme pravidelně v kontaktu. Nebuďte už na hubnutí sami!

Co nabízím?

Vybrat si můžete ze dvou programů:

Plán s přesným jídelníčkem

Potřebujete přesný plán, který Vás krok po kroku povede ke štíhlosti?

Máte raději přesně stanovený jídelníček a tím pádem větší jistotu, že děláte vše správně?

Tento plán je vytvořený pro ženy, které chtějí zhubnout, ale stále se jim to nedaří, anebo zhubli trochu a poté se dostavil jo-jo efekt. Je vytvořen pro začátečnice, až mírně pokročilé. Plán je sestaven na 4 týdny s přesným jídelníčkem na každý den. Součástí plánu je seznámení se správnou stravou, s tím jak zařadit pohyb do života a další užitečné tipy. Dále tréninkový plán po celé 4 týdny.

Plán s flexibilním jídelníčkem

Máte raději volnost a chcete si sama určovat, co budete jíst? Nerada se držíte daného jídelníčku? 

Pak je tento plán přímo pro Vás!

Flexibilní jídelníček, který si sestavíte podle toho, na co máte chuť, a přitom dodržíte základní zásady, proto, aby byl úspěšný.

Naučím Vás, jak se stravovat tak, abyste konečně začala hubnout! 

Je vhodný pro všechny, kteří s hubnutím začínají a přecházejí ze své běžné stravy.

Součástí plánu je také trénink.

Plán doporučuji na 5 týdnů.

Máte dotaz? Neváhejte mě kontaktovat:

jana@zdravestihla.cz

Kdo je Jana Chalupová?

Koučka a výživová poradkyně v oblasti hubnutí. Má více než sedm let zkušeností, které aplikuje do programu hubnutí. Sama zhubla již více než 18 kg a stala se spokojenou ženou ve svém těle.